Ruletka Online

Ruletka online to wybawienie dla wielu osób, które chcą spróbować tej hazardowej rozrywki w domowym zaciszu. Nie każdy ma ochotę stać przy fizycznym stole i w towarzystwie innych ludzi dokonywać zakładu. Dlatego też kasyna online zdecydowały się na udostępnienie tej sławnej gry w formie, która pozwala na cieszenie się rozgrywką w dowolnym miejscu na świecie.

Ruletka online dostępna na naszej przejrzystej stronie jest dokładnie tym, czego szukasz. Sprawne działanie i wygodny interfejs pozwala na korzystanie z naszej strony w dowolnym miejscu na świecie.

Gra Ruletka dostępna jest u nas w wielu wariantach. Dominującymi odmianami są wersja amerykańska i europejska. Wersja amerykańska niestety charakteryzuje się mniejszym prawdopodobieństwem wylosowania szczęśliwego numeru, wynika to z podstawowej różnicy, jaką jest posiadanie dwóch pól zerowych, które nie dają nam żadnej wygranej. Wersja europejska posiada tylko jedno pole zerowe, co znacznie zwiększa nasze prawdopodobieństwo wygranej.

Przekonaj się sam, który z tych wariantów jest dla Ciebie najlepszy. Zagraj za darmo i sprawdź!

1 2

Ruletka online demo

Dlaczego warto spróbować darmowej ruletki jak i darmowy poker online? Ruletka online za darmo to doskonała okazja do przećwiczenia popularnych systemów i sposobów rozgrywki. Dzięki inwestowaniu całkowicie wirtualnej waluty możesz sprawdzić, jaki styl gry obrać i jak dokonywać zakładów w prawdziwej wersji. Darmowa ruletka online nie wiąże się również z długimi przygotowaniami lub koniecznością wychodzenia do kasyna. Wszystko masz w zasięgu ręki, wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj rozgrywki i możesz cieszyć się grą w dowolnym miejscu.

Ruletka darmowa oczywiście ma jeszcze jeden wielki plus. Nie musisz wpłacać żadnych środków, żeby zasilić swoje wirtualne saldo. Darmowa ruletka online jest po prostu dostępna dla każdego bez konieczności losowania, rejestracji czy też dokonywania pierwszej wpłaty. Wystarczy, że klikniesz „odśwież” w odpowiedniej zakładce swojej przeglądarki, a saldo od razu znowu zostanie załadowane do maksimum.

Nasz portal pozwala na darmową grę w wiele rodzajów tej popularnej gry. Możecie więc bez problemu zapoznać się z wszelkimi dostępnymi w prawdziwych kasynach wersjami ruletki. Doświadczenie nabyte podczas darmowej rozgrywki nie różni się niczym od tego, które możecie nabyć podczas gry na prawdziwe pieniądze. Co więcej, jeśli stwierdzicie, że ruletka nie jest grą, która przypadła wam do gustu, możecie spróbować wielu innych gier dostępnych na naszej stronie.

Jeżeli jednak stwierdzisz, że ruletka to gra wprost stworzona dla Ciebie, mamy w zanadrzu coś specjalnego. Nasz ranking kasyn online, który pomoże Ci w wybraniu kasyna dopasowanego do twoich wymagań. Wiadomo przecież, że kasyna różnią się od siebie bonusami. Na naszej liście możesz zobaczyć online kasyna, które spośród oferują najlepsze bonusy oraz jakie są przyjazne dla początkującego gracza. Pamiętaj jednak, że hazard może uzależniać. Z tego właśnie powodu zalecamy rozważne granie, nie warto przekraczać swoich finansowych możliwości.

Ruletka za darmo bez rejestracji i logowania

Dlaczego miałbyś cokolwiek pobierać na swój komputer? Zawsze wiąże się to z problemami. Na przykład, jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linux, uruchomienie programu napisanego pod system Windows będzie się wiązało z koniecznością użycia Wine. Zawsze wiąże się to również ze spadkiem wydajności takiej aplikacji. Z tego właśnie powodu, w gry takie jak ruletka online najlepiej jest grać za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Standard HTML5 obsługiwany jest już praktycznie we wszystkich dostępnych przeglądarkach, zarówno na Linuxie, jak i Windowsie. Gra ruletka nie wymaga więc żadnych dodatkowych kroków i ściągania dodatkowych aplikacji.

Dodatkowych aplikacji nie warto również pobierać po prostu ze względu na bezpieczeństwo naszego komputera. Nigdy nie wiemy, czy za konkretnym programem stoi faktycznie producent, czy przypadkiem nie jest to wersja napisana przez hakera, który to ma na celu zdobycie naszych haseł oraz numerów kart płatniczych.

Ruletka online bez depozytu nie wymaga od nas również logowania i rejestracji. Możemy więc spać spokojnie, z myślą, że nasza skrzynka nie zostanie zaspamowana dziesiątkami newsletterów i informacji o zniżkach. Bardzo często bowiem podczas rejestracji zdarza się przez przypadek wyrazić zgodę na otrzymywanie maili marketingowych, które bywają niesamowicie uporczywe. Ruletka gra dostępna na naszej stronie nie zmusi Cię nigdy do podania swojego maila, ponieważ wszystko jest u nas dostępne bez rejestracji i ukrytych kosztów!

Pamiętajcie więc, że za każdym razem, kiedy pobieracie oprogramowanie na swój komputer, narażacie się na ryzyko. Nigdy nie macie stuprocentowej pewności, że program, który pobraliście, nie został podmieniony przez hakera, na zainfekowaną wirusem wersje. Czasami nawet program antywirusowy nie będzie w stanie uchronić was przed ryzykiem infekcji całego systemu. Po co więc cokolwiek pobierać? Spróbujcie darmowej wersji ruletki bez rejestracji na naszej stronie i przekonajcie się, że w dzisiejszych czasach nie trzeba ściągać gier na swój komputer, żeby się dobrze bawić.

Przewodnik dla Początkujących – Zasady Online Ruletki

Ruletka online tak jak ruletka na żywo ma dwa główne etapy rozgrywki.

 1. Pierwszy etap dotyczy obstawiania zakładów. Warto w tym momencie zaznaczyć, że gracz może obstawić więcej niż jedno pole. Gra ruletka zasady ma dosyć klarowne i w razie potrzeby zawsze można zajrzeć do zakładki informacyjnej. Po obstawieniu zakładów i charakterystycznym napisie „no more bets” gra przechodzi do drugiego etapu. Żeby rozpocząć obstawianie, należy po prostu kliknąć w odpowiednie pola na stole ruletkowym. Następnie musimy oczekiwać na decyzje innych graczy, jeśli gramy w ruletkę wieloosobową. W przypadku gry samemu wystarczy kliknąć w przycisk odpowiedzialny za rozpoczęcie losowania.
 2. Drugi etap jest tym, na który wszyscy czekają. Jest to losowanie, którego w prawdziwym kasynie dokonuje krupier, w przypadku kasyna online widzimy po prostu, że kulka wskakuje do rulety i wykonuje kilka obrotów, zanim trafi do odpowiednich przegródek. Gra ruletka właśnie w tym momencie jest najbardziej emocjonująca. Kulka może trafić w tylko jedną z przegródek, od tego właśnie zależy nasz sukces.

Nawigacja po stole jest wręcz banalna. Widzimy jak na dłoni, które pole możemy obstawić oraz jaki jest mnożnik poszczególnego zakładu. Mamy również wpływ na wysokość zakładu, który regulujemy, klikając „+” lub „-”. W ruletce większą rolę odgrywa matematyka stojąca za tą grą niż samo sterowanie rozgrywką. Sterowanie bowiem jest bardzo intuicyjne i gra sama podpowiada nam zmianą kursora, które z pól bierze udział w grze.

Ruletka zasady posiada praktycznie niezmienne od setek lat, tak samo jest z polami na ruletkowym stole. Możemy na nim obstawić tuziny, parzyste lub nieparzyste liczby, kolory pól, pojedyncze liczby oraz pierwszą lub drugą połowę zakresu liczbowego. Można oczywiście obstawić wiele pól, co prawda zyskujemy wtedy większe prawdopodobieństwo wygranej, ale sama wygrana nie będzie wówczas wysoka. Minimalnie można obstawić jeden żeton, maksymalną wartość definiują zasady gry.

Zalety Gry Online Ruletka

Dlaczego ruletka gra online jest warta uwagi? Oto kilka powodów, dla których warto spróbować tej świetnej gry za pośrednictwem internetu:

 1. Gra ruletka online, nie różni się praktycznie niczym od ruletki, w którą możecie zagrać w prawdziwym naziemnym kasynie. Różnica polega jedynie na wykorzystaniu wirtualnego salda, które można doładować bez większych problemów.
 2. Warto zagrać w darmową wersję, głównie ze względu na możliwość zdobywania doświadczenia, które przygotuje Cię do prawdziwej rozgrywki za prawdziwe pieniądze. Nie warto podejmować rozgrywki na serio przed zdobyciem odpowiedniego doświadczenia. Darmowa ruletka pozwoli Ci również na przetestowanie wielu systemów, których testowanie w prawdziwych warunkach wiązałoby się z wykorzystaniem dużej ilości pieniędzy.
 3. Darmowa gra pozwoli Ci również na zrozumienie tego, jak dokonywać zakładów. Dzięki przetestowaniu gry będziesz doskonale wiedział, w jakie miejsce należy klikać, żeby obstawić konkretne liczby.
 4. Nie ma na świecie nic lepszego, od obserwowania jak kulka ruletki trafia w odpowiednią obstawioną przez nas przegrodę. Grając bezpłatnie, możemy pozwolić sobie na dziesiątki, a nawet setki losowań. Kiedy znudzi Ci się darmowa gra, zawsze możesz wykorzystać swoje doświadczenie w prawdziwej rozgrywce. Grając za darmo, nie tracisz kompletnie nic, wręcz przeciwnie, możesz jedynie zyskać.
 5. Co najważniejsze, w darmowej rozgrywce każde losowanie jest darmowe. Nie musisz się rejestrować, doładowywać swojego salda ani potwierdzać swojej tożsamości. Wszystko jest dostępne dla Ciebie całkowicie za darmo, co jest szczególnie ważne dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z hazardem.

Te podpunkty stanowią główne przyczyny, dla których warto rozważyć grę online na naszej stronie. Wystarczy, że klikniesz w odpowiednią zakładkę i możesz od razu przystąpić do gry. Nie trać niepotrzebnie swoich pieniędzy, zagraj dziesiątki partii za darmo i dopiero wówczas rozważ grę na serio.

Rodzaje popularnych ruletek online

Ruletka gra znana była już w antycznej Grecji, ale dopiero w XVII wieku została spopularyzowana we Francji. Ojczyzną ruletki jest więc Europa.

Klasyczna wersja europejska posiada tylko jedno zero. Amerykańska natomiast posiada aż dwa zerowe pola.

Pozostałe klasyczne wersje związane są ściśle z naszym kontynentem i w zależności od wersji możemy natrafić nawet na taką ruletkę, w której nie ma w ogóle pól z zerami! Jest to jednak wyjątek od reguły, ponieważ kasyno musi w jakiś sposób czerpać zyski, dlatego też w zdecydowanej większości przypadków napotkamy w kasynach wersje z jednym lub dwoma zerami.

Nowoczesne wersje z kolei naprawdę potrafią zaskoczyć. Zdarzają się wersje ruletki z wieloma kulkami oraz mini ruletka obejmująca jedynie ułamek liczb dostępnych w normalnej wersji. Wśród nowoczesnych rodzajów znajduje się również ruletka bez żadnych miejsce zerowych!

Klasyczne rodzaje

Skupimy się na 3 wersjach tej popularnej gry: amerykańskiej, europejskiej oraz francuskiej

 1. Ruletka amerykańska – jest to najmniej sprawiedliwa dla gracza odmiana. Ta odmiana ruletki pojawiła się podczas amerykańskiego boomu związanego z tą branżą. Gracze powinni unikać tego rodzaju ruletki ze względu na dwa miejsca zerowe, które znacznie zmniejszają prawdopodobieństwo wylosowanie upragnionej liczby. Ruletka online dostępna na naszej stronie pozwala na rozegranie wielu darmowych losowań, zanim dojdziecie do wniosku czy warto poświęcać czas na tę odmianę.
 2. Ruletka europejska – ruletka europejska online to bardziej sprawiedliwa odmiana ruletki. Wersja europejska ruletka gra posiada tylko jedno pole zerowe. Co prawda nadal przegrywamy nasze środki po wpadnięciu kulki w pole określone jako „0”, ale mamy za to większe prawdopodobieństwo wygranej. Jest to często spotykana wersja ruletki w kasynach online. Ponadto ruletka na żywo prezentowana jest głównie właśnie w europejskiej odmianie. Rozgrywka na żywo online jest doskonałym połączeniem dedykowanym dla osób, które wolą, kiedy losowanie odbywa się za pośrednictwem prawdziwej osoby, a nie algorytmu
 3. Ruletka francuska – ruletka online w tym wydaniu jest najkorzystniejsza dla gracza. Wynika to głównie z tego, że w tej wersji ruletki mamy do czynienia z polem zerowym, ale po wylosowaniu tego pola odzyskujemy połowę naszego zakładu. Kasyno nadal ma pewien zarobek, jednak jest to zarobek znacznie zmniejszony ze względu na konieczność zwrócenia połowy zakładu. Jest to najlepsza odmiana ruletki, w jaką gracz może zagrać. Niestety, z uwagi na mały dochód nie jest to często spotykana wersja, niemniej jednak możecie zagrać w tę odmianę na naszej stronie i przekonać się jak wspaniale by było, gdyby kasyna online zdecydowały się na spopularyzowanie tej odmiany ruletki.

Jak widać, klasyczne rodzaje różnią się głównie w wykorzystaniu pól zerowych i ich ilości. Jeśli szukasz innowacji, to właśnie nowoczesna ruletka online gra jest stworzona dla Ciebie. Przejdźmy zatem do tych nowoczesnych rodzajów.

Nowoczesne rodzaje

Ruletka online gra jest czymś, co prędzej czy później musiało zostać ulepszone i zmienione w celu przyciągnięcia jeszcze większej ilości graczy. Zobaczmy jakie egzotyczne rodzaje czekają na nas w nowoczesnej odsłonie tej wspaniałej gry.

 1. Mini ruletka – gra ruletka, która powstała z myślą o osobach, które nie chcą obstawiać zakładów na dużym stole. W tej nowoczesnej odmianie mamy do dyspozycji jedynie 12 pól, w których wylądować może ruletkowa kulka. Ta trzykrotnie zmniejszona ruletka jest często spotykana w kasynach online. Może ta wersja mini jest właśnie tym, czego szukacie?
 2. Ruletka na żywo – rozgrywka online z prawdziwym krupierem. Jeżeli nie ufacie algorytmowi losującemu, to na pewno ten rodzaj ruletki jest stworzony dla was. Żeby zagrać w tę wersję ruletki, musicie znaleźć kasyno, które oferuje tego typu rozgrywkę. Nie jest to łatwe, ponieważ wiąże się to z koniecznością zatrudnienia prawdziwego krupiera oraz niezbędny jest zakup odpowiedniego oprogramowania umożliwiającego tego typu rozgrywkę. Znacznie tańsze dla kasyna jest po prostu wykupienie zwykłej gry od producenta niż inwestowanie w miejsce, krupiera oraz zaawansowane oprogramowanie. Niemniej jednak tego typu rozrywka jest stworzona dla osób, które lubią kontakt z drugim człowiekiem. Ruletka w tej wersji często skupia przy jednym stole wielu graczy i możliwe jest włączenie czatu i rozmawianie nie tylko z graczami, ale również z krupierem.
 3. Ruletka na wiele kulek – istne szaleństwo. Możesz grać aż 10 kulkami, które wpadać będą w odpowiednie przegrody rulety. Oczywiście mnożnik wygranej jest odpowiednio zmniejszony, z uwagi na wyższe prawdopodobieństwo wygranej. Gra z tak dużą ilością kulek jest stworzona dla osób, które są niecierpliwe i chcą, żeby ich wymarzony numer wypadł jak najszybciej.
 4. Ruletka bez zera – rodzaj ruletki, w której kasyno nie ma nad tobą znaczącej przewagi. Rozgrywka jest więc wyrównana, sam gracz ma możliwość przetestowania popularnych systemów z wyższym prawdopodobieństwem wygranej.

Ruletka Online demo w Polsce

Na naszym portalu bez problemu znajdziesz legalna ruletka online, oferujemy darmową rozgrywkę, dzięki czemu możemy poszczycić się legalnym serwisem. Ponadto ruletka online na naszej stronie nie wymaga rejestracji ani wpłacania środków pieniężnych. Ruletka online demo nigdy nie będzie wymagać od Ciebie potwierdzania tożsamości, ponieważ u nas wszystko odbywa się bez konieczności logowania. Natomiast jeżeli znudzi Ci się darmowa rozgrywka, zawsze możesz spojrzeć na nasze ruletka online opinie oraz recenzje dotyczące kasyn online. Ruletka online w Polsce jest bowiem jedną z najpopularniejszych gier stołowych, więc na pewno przyda Ci się pomocna dłoń w wyborze najlepszego kasyna, w którym będziesz mógł kontynuować swoją hazardową przygodę.

Nie warto od razu podejmować rozgrywki w prawdziwym kasynie przed zaznajomieniem się z grą. U nas grając za wirtualne żetony, możesz cały czas zdobywać cenne doświadczenie, nic przy tym nie tracąc. Co więcej, na naszej stronie grasz całkowicie legalnie i zgodnie z polskim prawem.

Pamiętaj jednak, żeby grać z umiarem. Hazard nigdy nie był i nie jest pewnym sposobem inwestowania swoich środków. Z tego właśnie powodu, jeśli trafi się Tobie passa przegranych, nie warto grać do „odegrania się”. Rachunek prawdopodobieństwa bywa okrutny i zwycięstwo może być bardzo odległe.

Ruletka Decyzji Online – opinie

Graj za darmo na naszej stronie w automaty do gier. Baw się, ile tylko będziesz chciał. Kiedy poczujesz się gotowy, skorzystaj z naszych sugestii dotyczących kasyn online. Powodzenia graczu!

FAQ

Czy dostępna jest darmowa wersja ruletki online?
Oczywiście że tak. Na naszej stronie możesz przetestować różne rodzaje wideo ruletek od znanych producentów za darmo i bez rejestracji.
Jakie są najpopularniejsze rodzaje gry ruletka online?
Są trzy klasyczne rodzaje ruletki: europejska, francuska oraz amerykańska. Jednak dziś dostępne również wiele nowoczesnych rodzaje, na przykład ruletka bez zera lub ruletka na wiele kulek.
Czy mam szanse wygrać pieniądzy grająć w online ruletku?
Tak, w razie gdy grasz w prawdziwym kasynie online, masz konto i obstawiasz prawdziwe pieniądze.
Czy ruletka online demo jest legalna dla Polaków?
W demo wersję online nie używasz żadnych prawdziwych środków więc jest ta rozrywka legalna.